Wybieranie jakościowych warzyw i mięsa od sprawdzonego dostawcy to jedno. Znalezienie zdrowego oleju, który nie zepsuje ich wartości odżywczych to drugie. Zadbaj, żeby Twoja skrupulatność, przy doborze produktów spożywczych, nie poszła na marne, obrabiając je za pomocą niskiej jakości tłuszczy. W naszym sklepie, możesz zamówić olej rosyjski i olej ukraiński.

Zdrowe oleje z Ukrainy i Rosji

Do codziennego użytku polecamy olej gorczycowy – tłoczony na zimno. To olej rosyjski, który ma właściwości antyseptyczne i bakteriobójcze. Zawiera składniki i minerały zbawienne dla kondycji wątroby, układu sercowo-naczyniowego. Przeciwdziała prawdopodobieństwu zachorowania na miażdżycę. Już 20 g tego oleju zaspokaja nasze zapotrzebowanie na tłuszczowe kwasy nasycone. Olej z Rosji, może być używany podczas każdego typu gotowania. Oleje z Ukrainy, to także produkty wytwarzane z kiełków pszenicy oraz kukurydzy. W pierwszym wypadku mamy do czynienia z produktem, który dzięki specjalnemu procesowi wykonania, nie traci ilości witamin. Druga pozycja to suplement diety, który działa kojąco podczas wielu dolegliwości. Dzieje się to za sprawą zdrowotnej witaminy E, która ma korzystny wpływ na tarczycę i układ hormonalny. Podczas użytkowania zaleca się nie podgrzewać oleju. Podkreśla smak sałatek oraz zimnych potraw. Decydując się na olej ukraiński, możemy także zakupić produkt, który został stworzony przy użyciu konopi. Jest to unikalny artykuł, wykorzystywany od wielu pokoleń na wschodnich rubieżach, jednak niezbyt popularny, w dzisiejszych czasach. Cechuje się przyjemnym zapachem skoszonej trawy. Smakując go, można wyczuć subtelne orzechowe akcenty i lekko pikantny charakter. Nadaje się do przyprawiania sałatek, sosów winegret oraz różnych dań warzywnych podawanych na zimno. Może być także wykorzystywany do dań poddawanych obróbce termicznej, na przykład do potraw z grilla lub smażonych.

Oprócz wspomnianego na początku oleju gorczycowego wymienione pozycje, to oleje nierafinowane. Wybrany proces powoduje, że produkt jest polecany osobom zmagającym się z otyłością oraz nieprzyjemnym samopoczuciem. Dobrze wpływa także na kondycję skóry i ogólne samopoczucie. Zaopatruje organizm w niezbędne witaminy i minerały. Zdrowie i praktyczność w dobrej cenie charakteryzuje artykuły z wybranej kategorii.

Produkty od ludzi z pasją

Wybierając wymienione artykuły, możesz być spokojny o swój wybór. Jesteśmy firmą, założoną w 2018 roku, przez grupę przyjaciół. Wspólnie dzielimy pasję do wyrobów zza wschodniej granicy. Dbamy o jakość producentów oferowanych przez nas produktów oraz ich cenę. Stale poszerzamy nie tylko asortyment, ale i wiedzę na ich temat. Jeżeli zdecydujesz się na nasze usługi, prosimy o pozostawienie komentarza i opinii pod produktem. Pomożesz tym udoskonalić nam naszą obsługę oraz wybrać innym klientom odpowiedni artykuł. Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście, przy ulicy Jedności Narodowej 61, we Wrocławiu. Decydując się na zakup online, możesz oczekiwać od nas szybkiej obsługi płatności oraz dogodnej formy wysyłki. Realizujemy również zamówienia hurtowe.