Przeglądając ofertę dużych sklepów, można znaleźć szeroki asortyment ketchupów, olejów i sosów. Używamy ich podczas spotkań ze znajomymi, na przykład grillu, pikniku, czy wypadzie nad morze lub w góry. Udanie podkreślają smak kanapek, wędlin i nabiału. Jednak, czy dokładnie czytamy etykiety? Najlepiej sprzedające się ketchupy są często ulepszane poprzez dodawanie cukru i sztucznych aromatów. Są jednak miejsca, gdzie nie ma tego zjawiska. To kraje wschodnie m.in. Ukraina, w których największe marki nie osiągnęły monopolu na sosy, oleje i ketchupy. W dalszym ciągu głównymi producentami są lokalne firmy, bazujące na tradycyjnych recepturach, które zakładają, że smaku pomidorom nadają ciepłe promienie słoneczne, a nie zespół chemików. Produkty przykuwają uwagę prostotą składu i smaczną zawartością.

Naturalny skład i moc smaku

W tej kategorii naszego sklepu będziesz mógł kupić ketchup z Ukrainy, ketchup z Rosji oraz inne produkty ze wspomnianych regionów. Klikając w poszczególne pozycje, zapoznasz się nie tylko z marką danego producenta, ale także ze szczegółowym składem artykułów. Ketchupy bazują na naturalnych składnikach. Charakterystyczny smak jest osiągany za pomocą koncentratu pomidorowego, dojrzałych pomidorów, ziela angielskiego, goździków, selera, cebuli, mieszanki lokalnych przypraw oraz soli kuchennej. Stałą fakturę i ochronę przed bakteriami zapewnia zastosowanie octu oraz skrobi. Przy produkcji zużywa się także mniej plastiku, zazwyczaj zawartość jest przechowywana w miękkim opakowaniu, z wygodnym dozownikiem. Stawiając ketchup z Ukrainy w zacienionym i chłodnym miejscu, będziesz mógł długo korzystać z dobrego smaku.

Zwróć także uwagę na listę sosów i olejów. Oferujemy różne odmiany produktów. Posiadają zróżnicowaną intensywność smaku, zapachu oraz ostrości. Nie martw się także o odpowiednie dobranie sosów czy olejów. Oprócz oryginalnych etykiet, zapisanych za pomocą cyrylicy, na opakowaniach znajdują się naklejki z opisem w języku polskim. Dobierając odpowiednie produkty, podkreślisz wyjątkowy aromat potraw. Ryby, zapiekanki, hamburgery czy frytki – nabiorą unikalnego smaku. Sięgając po oleje, możesz je wykorzystać podczas smażenia racuchów z jabłkami lub naleśników. Niepowtarzalny aromat, przypomni Ci dziecięce czasy i sprawi dużą przyjemność z konsumpcji.

Skorzystaj z naszej oferty

Po zakupie ketchupu ukraińskiego lub ketchupu rosyjskiego, nie zapomnij zostawić opinii i komentarza. Dzięki temu dasz wskazówki następnym odwiedzającym, a nam pomożesz dopracować ofertę lub uaktualnić ją o potrzebne produkty. Sklep znajduje się zarówno w witrynie online, pod adresem barszczukrainski.pl, jak i w placówce stacjonarnej, przy ulicy Jedności Narodowej 81 we Wrocławiu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.