ROSHEN to najpopularniejsza ukraińska marka słodyczy, produkowanych od niemal dwudziestu pięciu lat. Kiedyś przywożone z wycieczek do Lwowa czy Kijowa, od 2015 roku dostępne są na polskim rynku i zyskują coraz więcej zwolenników. Produkowane za wschodnią granicą słodycze powstają z lokalnych produktów, takich jak mleko, jagody, wiśnie – oraz przy wykorzystaniu najwyższej jakości kakao. Ciągle podnoszony standard produkcji jest doceniany nie tylko przez klientów, ale również przez specjalistów – w prestiżowym rankingu Global Top-100 Candy Companies ROSHEN zajmuje 27. miejsce.

ROSHEN – słodycze dla każdego

W ofercie marki słodyczy ROSHEN znajdziesz różnorodne produkty – firma produkuje ich ponad 350 rodzajów! Wśród nich czekają na Ciebie między innymi czekolady klasyczne i z różnorodnymi nadzieniami, batony, cukierki czekoladowe, karmelki w różnych smakach, owocowe cukierki i galaretki, tradycyjne krówki, ciastka, a także słone przekąski – na przykład krakersy. Różnorodność produktów sprawia, że słodycze ROSHEN umilą każdą okazję – kolorowe karmelki z owocowym nadzieniem świetnie sprawdzą się na przyjęciu urodzinowym Twojego dziecka, a wykwintne cukierki nadziewane rumem lub o intensywnym, kawowym aromacie będą doskonałym zwieńczeniem eleganckiego obiadu. Nieważne, czy szukasz wyjątkowego rarytasu na prezent dla kogoś bliskiego, czy drobnej, słodkiej przekąski na wieczór – jednym z najlepszych wyborów będzie ROSHEN. Słodycze tej marki są certyfikowane zgodnie z wymaganiami międzynarodowych standardów jakości i bezpieczeństwa artykułów żywnościowych oraz podlegają ciągłej kontroli jakości. Również z tego powodu firmie udało się odnieść sukces na międzynarodową skalę.

Opinie o słodyczach ROSHEN

Wprowadzając słodycze ROSHEN do Polski, producent nie podejrzewał, że będą cieszyły się aż taką popularnością. Odpowiedzialny jest za to oczywiście niepowtarzalny smak słodyczy (swój udział ma zapewne również ich przystępna cena). Czekolada ROSHEN – zarówno ta w klasycznych tabliczkach, jak i wykorzystana w produkcji cukierków i batonów – ma obezwładniający, mleczno-czekoladowy aromat i głęboki smak; jest zwarta, krucha, a na podniebieniu rozpływa się aksamitnie i kremowo. Pozytywne opinie zbiera również wykorzystywany w wielu produktach Roshen nugat – słodki i miodowo-orzechowy. Jednak nie tylko fani bardzo słodkich łakoci znajdą w ofercie ROSHEN coś dla siebie – dużą popularnością cieszą się łączące słodycz i gorycz karmelki kawowe czy twarde, orzeźwiające cukierki.

Gdzie kupić słodycze ROSHEN?

Słodycze marki ROSHEN można obecnie kupić w wielu popularnych sieciach supermarketów; niejeden lokalny, mały sklep również ma je w swojej ofercie. Jednak jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupić słodycze ROSHEN w większej ilości – na przyjęcie czy dla rodziny, najlepszą opcją będzie sklep internetowy. Cena słodyczy kupowanych przez internet często jest jeszcze niższa. Zdecydowanym plusem jest również to, że ulubione przysmaki będą dostarczone bezpośrednio pod Twoje drzwi.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.