Suszone ryby z Ukrainy i Rosji

Suszone ryby to zdecydowanie jeden z największych przysmaków zza wschodniej granicy. Jeśli jeszcze nie jadłeś tej przekąski, zdecydowanie powinieneś jej spróbować!

Suszone ryby — jak są wytwarzane?

Wiele firm wykorzystuje do produkcji suszonej ryby receptury, które wykorzystywano setki lat temu. W XV wieku suszona ryba była nawet walutą na Islandii!

Rybę po odpowiednim przygotowaniu moczy się wiele godzin w solance. Znajdująca się w wodzie sól wyciąga z ryby wodę, powodując tym samym jej wysuszenie. Jest to dość czasochłonny proces, dlatego niewiele osób decyduje się na przygotowanie takiej suszonej ryby we własnej kuchni.
Wiele państw wytwarza ten przysmak np. Litwa, Kazachstan, Norwegia, Islandia, jednak w Polsce najbardziej popularne są suszone ryby z Ukrainy, które nazywa się również rybami lwowskimi oraz suszone ryby z Rosji.

Suszone ryby ze wschodu – idealna słona przekąska

Opinie dotyczące tego produktu są bardzo pozytywne. Wiele osób uważa, że suszona ryba to świetny przysmak do zimnego piwa lub wódki. Idealnie sprawdzi się jako zdrowy zamiennik tłustych chipsów i krakersów. Produkt jest nie tylko smaczny, ale również najwyższej jakości, dlatego ma tak dobre opinie wśród kupujących.

Duży wybór w świetnej cenie!

W naszej ofercie dostępna jest cała suszona ryba (Ukraina) oraz suszone ryby (Rosja) dostępne w postaci przekąsek. Daje to szansę na spróbowanie małej ilości, tym którzy próbują tego specjału po raz pierwszy oraz fani suszonej ryby mogą zakupić większą ilość, aby móc delektować się ulubioną rybą. Aby nasi klienci byli zadowoleni z oferty, którą prezentujemy w naszym sklepie internetowym, proponujemy ryby o różnej wadze.

Sprzedajemy głównie suszone ryby z Ukrainy oraz z Rosji, ale w naszej ofercie znajdziesz również inne interesujące wytwory rybne ze wschodu! Z pewnością nie jeden koneser zachwyci się ich smakiem!

Nasz sklep internetowy składa się z pełnowartościowych wyrobów doskonałej jakości. Cena naszych produktów nie jest wysoka, dzięki czemu możesz je łatwo nabyć i spożywać codziennie. Zapoznaj się z dokładniejszymi opisami sprzedawanych przez suszonych ryb, a dowiesz się więcej o ich pochodzeniu, składzie i terminie przydatności.

Długi termin ważności

Suszona ryba z Ukrainy to nie tylko niska cena, ale również stosunkowo długi termin przydatności do spożycia. W niektórych przypadkach potrafi to być nawet 2 miesiące od otworzenia produktu lub dłużej! Zasuszone w soli ryby są odpowiednio zakonserwowane, dzięki czemu potrzeba naprawdę dużo czasu, aby się popsuły. Tę samą metodę konserwacji dawniej stosowali szefowie kuchni pracujący na statkach.

Każda osoba inne zdanie na temat rybnych przysmaków, jednak wszystkich klientów z pewnością łączy jedno – pochlebne opinie na temat trwałości oraz jakości oferowanych przez nasz sklep produktów. Nie wahaj się zbyt długo. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym i spróbuj specjałów wschodniej kuchni już dziś!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.