Jeżeli jesteś smakoszem morskich przysmaków, z pewnością docenisz produkty, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. W ofercie znajdziesz przede wszystkim owoce morza z Ukrainy, ale również m.in. rosyjskie. Nasz sklep dokłada wszelkich starań, aby jakość produktów była jak najwyższa, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen.

Jakie produkty zaliczamy do owoców morza?

Do najbardziej popularnych owoców morza należą skorupiaki, głowonogi oraz mięczaki. Wśród skorupiaków warto wyróżnić homary, kraby i krewetki. W przypadku głowonogów są to głównie kałamarnice i ośmiornice, natomiast mówiąc o mięczakach – najczęściej dotyczy to małż, takich jak przegrzebki czy ostrygi.

Dbamy o to, aby zapewnić zróżnicowany wybór dla naszych klientów. W związku z tym nasz asortyment co jakiś czas ulega zmianom i przekształceniom, pojawiają się nowe produkty, bądź powiększa się zakres już obecnych. Zatem zachęcamy do sprawdzania naszej oferty od czasu do czasu, bo być może to, czego brakowało Ci ostatnio spośród ukraińskich owoców morza, już wkrótce znajdzie się naszym sklepie.

Dlaczego warto spróbować?

Opinie na temat smaku owoców morza są różne. W większości negatywnie wypowiadają się osoby, które nawet nie spróbowały poszczególnych potraw. Z drugiej strony, ludzie, którzy lubią poznawać nowe smaki i nie boją się kulinarnych przygód, cenią sobie walory smakowe, takich dań jak przegrzebki, mięso kraba, bądź też kalmary w sosie własnym.
Nie wolno zapominać o korzyściach zdrowotnych morskich delikatesów. Nasze rosyjskie owoce morza, tak samo, jak i te z Ukrainy, dobieramy także pod kątem jakości składników. Istotny dla nas jest nie tylko smak, ale i właściwości prozdrowotne żywności, którą oferujemy w naszym sklepie.

Niech za przykład posłużą kalmary. Posiadają delikatny i słodkawy smak, ich mięso, chociaż z pozoru twarde i gumowate, w zależności od sposobu przyrządzania, może znacząco zmieniać swoją konsystencję. Przez niektórych są uważane za afrodyzjak i nawet jeśli w to nie wierzysz, wciąż jest spora szansa, że rozkochają w sobie przynajmniej Twoje kubki smakowe. Posiadają bardzo wiele cennych składników odżywczych, warto wyróżnić m.in. komplet witamin z grupy B i wysokowartościowe białko.

Wyrafinowany smak, czyli ukraińskie owoce morza

Zarówno lokalne, typowo ukraińskie owoce morza pochodzące z rejonu Morza Czarnego, jak i te importowane na rynek ukraiński muszą odznaczać się ponadprzeciętną jakością i smakiem.

Kierując się opiniami zaufanych dostawców oraz własnymi doświadczeniami, nasz sklep dokonuje starannej selekcji produktów, głównie z rynków Ukrainy i Rosji. Chcemy zapewnić Ci żywność, którą nie tylko Ty zjesz ze smakiem, ale również z dumą poczęstujesz nią bliskich i przyjaciół, dając im w ten sposób bardzo miłe zaskoczenie kulinarne.

Z naszymi partnerami handlowymi negocjujemy umowy tak, aby końcowa cena dla odbiorcy w Polsce była atrakcyjna. Dzięki temu nasze ukraińskie (i nie tylko) owoce morza mogą być tanie/przystępne cenowo, jednocześnie kusząc smakiem i wysoką jakością. Zachęcamy Cię, abyś sam przekonał się o ich wyjątkowości, wybierając dowolny produkt z tej kategorii.