Nie ma chyba bardziej orzeźwiającego napoju niż pyszna lemoniada. W naszym sklepie sprzedawana jest oryginalna ukraińska oraz gruzińska lemoniada, która swym smakiem zachwyca już od dziesięcioleci. Tradycyjna receptura tego bezalkoholowego napoju do dziś jest wykorzystywana przez gruzińskich producentów, których lemoniady znajdziesz w naszej ofercie. Sam się przekonaj, dlaczego klasyczna lemoniada gruzińska zyskała tak pozytywne opinie konsumentów z całej Europy!

Lemoniada gruzińska – tradycyjny smak ceniony od lat

Trzeba przyznać, że gruzińska kuchnia nadal nie jest zbyt znana w Polsce. Dlatego wiele osób nie wie, że kraj ten słynie z orzeźwiającej lemoniady, która jest jego tradycyjnym napojem. Niemal dla każdego, kogo interesuje oryginalna, prawdziwa lemoniada, Gruzja jest pierwszym miejscem, do którego się udaje.
Nie musisz jednak wyjeżdżać za granicę, by spróbować jej wyjątkowego smaku. Nasz sklep oferuje szeroki wybór napojów przygotowywanych według klasycznego przepisu przez gruzińskich i ukraińskich producentów.

Co ciekawe, historia słynnej gruzińskiej lemoniady sięga początków XX wieku. Podczas produkcji lemoniady wykorzystywano jedynie naturalne owoce. Zawsze była też sprzedawana w szklanych butelkach. Choć minęło już przeszło sto lat, gruzińska lemoniada nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Ci, którzy mieli okazję jej skosztować, przyznają, że nie da się jej porównać z żadnym popularnym w naszym kraju napojem. Ma wyrazisty, charakterystyczny owocowy aromat, apetyczny zapach i niepowtarzalny smak. W lecie doskonale orzeźwia. Choć pierwotnie lemoniady były tworzone głównie z cytrusów, z czasem zaczęto przygotowywać napoje na bazie innych owoców i one również zyskały sobie świetne opinie konsumentów. Oryginalna gruzińska lemoniada nie posiada sztucznych polepszaczy smaku – ma nieskomplikowany, ale idealnie dobrany skład. Z uwagi na to napój przywodzi na myśl prawdziwą domową lemoniadę zrobioną ze świeżych owoców zerwanych prosto z sadu.

Gruzińska lemoniada – wyśmienity smak i niska cena

Jeśli chodzi o kraje, w których produkowana jest lemoniada, Gruzja jest absolutnym liderem. Nie dziwi więc fakt, że tak wiele osób pragnie skosztować tego legendarnego gruzińskiego napoju. Nasz sklep daje Ci tę możliwość, oferując lemoniadę w różnych wariantach smakowych.

Pochodzący z Gruzji i Ukrainy napój cechuje nie tylko wyśmienity smak i słodki zapach, ale także przystępna cena. Możesz zdecydować się na najbardziej klasyczną lemoniadę cytrynową lub też wybrać bardziej oryginalny smak. Niewątpliwie ciekawą propozycją jest także tradycyjna lemoniada gruzińska o smaku estragonu. To aromatyczne zioło sprawia, że lemoniada ma bardzo świeżą, intrygującą nutę. Jeśli lubisz słodkie napoje, wybierz lemoniadę gruszkową lub o smaku soczystych, czerwonych winogron.

Lemoniada gruzińska najlepiej smakuje schłodzona z dodatkiem kilku kostek lodu. Idealnie nadaje się również do przygotowywania drinków lub jako dodatek do piwa. Niezwykły smak tradycyjnej lemoniady polubią zarówno dorośli, jak i dzieci!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.