Jeżeli chcesz znaleźć ciekawy dodatek do koktajlowych przekąsek, udanie urozmaicić przystawki, główne danie lub po prostu spróbować wyjątkowego sera – zapoznaj się z ofertą na tej stronie. Jesteśmy także dostępni w stacjonarnym punkcie, przy ulicy Jedności Narodowej 67, we Wrocławiu. Oferujemy unikalne ukraińskie sery białe, a także rosyjskie sery białe. Jesteśmy firmą działającą od 2018 roku. Założyliśmy sklep jako grupa przyjaciół, która łączy pasję do wschodnich artykułów z wiedzą, na temat prawidłowego składu produktów oraz dostosowania cen do potrzeb klienta. Inwestujemy nie tylko w poszerzanie asortymentu magazynu, ale także wkładamy czas i pieniądze w podróżowanie i nawiązywanie kontaktów z lokalnymi dostawcami.

Szeroki wybór serów

Spoglądając na naszą ofertę serów białych, możesz wybrać niezbędny artykuł lub zaspokoić potrzebę nowych doświadczeń smakowych. Na początku zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi produktami. Ser kozi, o 50-procentowej zawartości tłuszczu charakteryzuje się fakturą podobną do popularnego sera feta, w smaku jest jednak bardziej słony. Zawiera laktozę, jest bezglutenowy. W naturalny skład wchodzą: podpuszczka mikrobiologiczna, kultury kwasu mlekowego, pasteryzowane mleko kozie oraz sól kuchenna. Jeżeli dany produkt przypadnie ci do gustu, następnym razem warto się zdecydować na bardziej ekonomiczne rozwiązanie – wybrać produkt w większym opakowaniu. Ser kozi można z powodzeniem stosować jako uzupełnienie kotletów mielonych, pity, tureckich borków, sałatek lub jajecznicy.

Kolejną ważną pozycją w kategorii sera białego, jest ser owczy. Jego smak można określić jako łagodny i śmietankowy z orzechowym akcentem. Ser Owczy to dobry wybór podczas przygotowywania sałatek greckich i włoskich – zamarynowany ziołach, czosnku i oliwie, świetnie podkreśla smak potraw. Podobnie jak w wypadku sera koziego, po docenieniu produktu można zdecydować się na większe opakowanie.

W asortymencie znajdziesz także bardziej popularne pozycje jak nabiał krowi i bryndzę – charakterystyczny ukraiński ser biały. Artykuły, mimo że są szerzej dostępne, niż te wcześniej wymienione, zostały dostarczone przez odpowiednio dobranych producentów, oferujących bardziej wyrazisty smak, niż ten dostępny w popularnych sklepach. Możesz je użyć do sałatek, domowej pity z mięsem mielonym zamarynowanym w kminie albo uzupełnienie kanapki.

Kompleksowa obsługa zamówień

Decydując się na nasze usługi, wybierasz szybką realizację zamówienia – dbamy o sprawne odpowiadanie na wiadomości, chętnie wyjaśnimy specyfikę produktu. Oferujemy różne opcje wysyłki, a także umożliwiamy proces szybkich płatności. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką „promocje” , gdzie na bieżąco umieszczamy sezonowe rabaty i upusty. Kliknij także w zakładkę „blog” – umieszczamy na nim cenne wskazówki, odnośnie wykorzystania naszych produktów i podsuwają nowe pomysły w ich zastosowaniu. Realizujemy także zamówienia hurtowe. Zapraszamy do zapoznania się z kategorią i wybrania ulubionego sera.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.