Zapraszamy do zapoznania się z kategorią: mleko skondensowane. W wybranym dziale proponujemy klasyczne produkty oraz nowe pozycje, o ciekawych smakach. Nasza firma powstała w 2018 roku. Tworzy ją grupa przyjaciół dzieląca pasję do wschodnich artykułów spożywczych. Sprowadzamy unikalne produkty o niepowtarzalnym smaku. Sprawdź naszą ofertę!

Bezpieczny proces produkcji

Mleko skondensowane z Ukrainy powstaje wskutek odparowania wody. Jest podgrzewane na wolnym ogniu w temperaturze od 55 do 60 stopni Celsjusza. Tak przegotowany produkt w końcowej fazie posiada 25% masy własnej oraz 8% tłuszczu. Następnie mleko jest chłodzone i ponownie podgrzane. Proces ten usuwa wszelkie bakterie. Potem następuje etap homogenizacji oraz dodaje się regulatory kwasowości i emulgatory. Z powodu wysokiej zawartości cukru, dodawanego w trakcie produkcji, nie używa się żadnych konserwantów. Artykuł jest następnie gotowy do umieszczenia w opakowaniu. Tak, pokrótce, wygląda proces uzyskiwania mleka zagęszczonego. Możesz zachować jego wartości odżywcze przez długi czas, przechowując produkt w chłodnym i zacienionym miejscu.

Mleko ukraińskie skondensowane to dobre uzupełnienie ciast i deserów. Łączone ze smakiem karmelu, kakao lub po prostu słodzone, nadaje delikatną strukturę domowym wypiekom i przekąskom. Mleko zagęszczone umieszczone w kartonowych pudełkach wykorzystuje się także do nadania słodkości kawie.

Produkty od sprawdzonych dostawców

W naszym asortymencie zamieściliśmy produkty od najpopularniejszych producentów zza wschodniej granicy. Mleko ukraińskie oraz mleko skondensowane rosyjskie to główne składowe oferowanych wyrobów. Szczególną uwagę warto zwrócić na mleko skondensowane z Rosji o nazwie „Sguszczonka”. Jest umieszczone w charakterystycznej puszce o niebieskich odcieniach, ze znanym logotypem. Udanie przypomni Ci czasy dzieciństwa lub sprawi, że będziesz rozumiał swoich rodziców, którzy z rozrzewnieniem wspominają ten produkt. Opakowanie posiada poręczne otwarcie. Przechowywane w chłodnym, zacienionym miejscu, nie traci swoich walorów smakowych przez długi czas. Użyj go jako dodatek do ulubionego ciasta lub zanurz w nim herbatniki. Stosuje się je także jako nadzienie do domowych wypieków.

Wygodny zakup i szybka wysyłka

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty mlek skondensowanych, która jest dostępna na tej stronie. Znajdziesz tam szczegółowy opis produktu oraz kraj pochodzenia. W zakładkach widocznych u góry strony umieściliśmy sekcję blogową. Autorzy postów umieszczają w nich cenne wskazówki odnośnie wyboru produktów i sugestie ich wykorzystania. Obok znajdziesz sekcję o nazwie „promocje”. Na bieżąco tworzymy atrakcyjną ofertę rabatów sezonowych. Skorzystaj z dogodnych opcji wysyłki produktów i szybkiej realizacji płatności. Zakochaj się w jakości artykułów zza wschodniej granicy. Proponujemy także usługi dla klientów chcących zamówić towary hurtowo.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.