Zdarza się tak, że kupujemy wędlinę, która prezentuje się apetycznie. Z etykiety zachęcają nas krzykliwe reklamy i oznaczenia gwarantujące wysoką jakość produktu, a końcowy efekt – czyli smak, pozostawia wiele do życzenia. Ponadto duża konkurencja na rodzimym rynku, powoduje, że największe koncerny stawiają wszystko na jedną szalę. Żeby osiągnąć wysokie zyski, inwestują w chemię oraz nowe konserwanty, omijające wytyczne. Na końcu ich portfel jest pełny, ale klient może czuć się oszukany oraz ponieść zdrowotne konsekwencje takich praktyk.

Kupujesz jakościowe wędliny

Wybierając wędliny z naszego sklepu, wykluczasz ryzyko źle wydanych pieniędzy. Nie musisz się także martwić o ewentualną złą reakcję organizmu na produkty. Zamienisz to na wysoką satysfakcję z zakupu i uśmiech na twarzy, podczas smakowania.

Kiełbasy wędzone na surowo, charakteryzują się silnymi walorami smakowymi. Do ich produkcji wykorzystuje się mięsa wołowe, wieprzowe, a także końskie. W niektórych przypadkach dla uwydatnienia bukietu smakowego używa się alkoholu, na przykład koniaku. Procedury wytwórstwa wykluczają obróbkę cieplną oraz obejmują długotrwałą fermentację i odwadnianie mięsa. Wśród ofert znajdziemy także wędliny gotowane. Składają się z wysokiej jakości wieprzowiny. Posiadają charakterystyczną miękką fakturę, powodującą, że smaki uwalniają się wraz z pierwszym dotknięciem wędliny językiem. W asortymencie znajdziesz także produkty przygotowane z mięsa indyka, które jest delikatne w dotyku, łatwe do krojenia i przyjemnie rozpływa się w ustach podczas konsumpcji. Specyfika drobiu zapewnia dawkę witamin B6 oraz B12. Wspomagających odporność organizmu i dobrze odżywiających mięśnie. Smak podkreślają sól, pieprz oraz unikalna receptura przypraw. Ciekawą propozycją jest także kiełbasa z Ukrainy wędzona w wiśniowym dymie. Połączenie słono słodkich nut powoduje, że raz zakupiona, na stałe zajmie miejsce na Twojej liście zakupów. Dostępne są również kiełbasy z Rosji. Wyroby obejmują wędliny wędzone, gotowane, a także suszone. Cechują się wyrazistym smakiem oraz akcentami kaukaskich przypraw, unikalnych dla danego regionu, będącego pod silnym wpływem różnych, lokalnych, tradycji.

Szybka i kompleksowa obsługa zamówień

Wybierając produkty z naszego sklepu, decydujesz się na szybką obsługę i sprawny system realizowania płatności oraz wysyłki. Personel infolinii jest gotowy, żeby odpowiedzieć na Twoje pytania lub zasugerować wybór, który spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy firmą założoną w 2018 roku. Jako grupa przyjaciół, wspólnie uzupełniamy asortyment i dzielimy pasję do jakościowych produktów zza wschodniej granicy. Po zakupie zajrzyj też na udostępnioną specjalnie dla Ciebie, sekcję komentarzy i opinii. Twoje wskazówki są dla nas bardzo cenne, przy podnoszeniu jakości usług. Inni klienci będą mogli zasugerować się Twoją opinią. Realizujemy także zamówienia hurtowe.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.