Świeże, aromatyczne mięso z Ukrainy już teraz zamówisz bezpośrednio do swojego domu. W ofercie posiadamy szeroki wybór produktów mięsnych, konserw i kiełbas suszonych, które przypomną Ci smaki charakterystyczne dla kuchni zza wschodniej granicy. Pochodzą one od sprawdzonych producentów i często sprowadzane są bezpośrednio z Ukrainy, Białorusi oraz Rosji.

Ukraińskie i rosyjskie mięso

Dostępne na stronie mięso tworzone jest według tradycyjnych receptur ukraińskich i rosyjskich. Charakterystyczna dla wędlin mieszanka przypraw uwydatnia smak mięsa, starannie wyselekcjonowanego i świeżego. W zależności od wybranej pozycji rosyjskie mięso to aromatyczna wieprzowina, kurczak, czy wołowina. Każdy z produktów poddawany jest starannej obróbce, zgodnie z tradycjami przemysłu masarskiego ze wschodu. W sprzedaży znaleźć można produkty wędzone, czy przyjmujące postać konserw.

Zapewniamy, że mięso i wyroby wędliniarskie są odpowiednio zapakowane i przygotowane do wysyłki. Do rąk klientów trafiają wyłącznie świeże artykuły żywnościowe, które nadają się do spożycia. Szczelne opakowania chronią mięsa i wędliny przed działaniem czynników zewnętrznych, dbając o ich nienaganną jakość podczas dostawy. Wszystko to jest dostępne w korzystnej cenie, która sprawia, że na mięso z Ukrainy i Rosji może sobie pozwolić praktycznie każdy.

Dobrze znane smaki rosyjskiego i ukraińskiego mięsa

W swojej ofercie posiadamy nie tylko świeże mięso z Rosji Ukrainy, ale także tradycyjne konserwy. To między innymi Tuszonka, tworzona na podstawie receptury przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Puszka zawierać może nawet kilkaset gram aromatycznego, mielonego mięsa z kurczaka, wołowiny lub wieprzowiny. Także smakosze smalcu i słoniny znajdą w ofercie coś dla siebie. Szeroki wybór tych produktów prezentowany jest bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

Znajdziesz u nas także basturmę z piersi z kurczaka, czyli suszone mięso o mocnym smaku i aromacie. Mamy także dobrze znany pilaw z wieprzowiną, czy serwelat Moskowskij. Dokładamy starań, by rosyjskie i ukraińskie mięso spełniało najwyższe standardy, dlatego osobiście nadzorujemy jego jakość i termin spożycia.

Chcemy, by dzięki mięsu z naszego sklepu dawni mieszkańcy Ukrainy, Litwy czy Białorusi powrócili wspomnieniami do smaków dzieciństwa. Zachęcamy do regularnego sprawdzania naszej oferty, bo ciągle poszerzamy ją o nowe wyroby spożywcze!

Poza sprzedażą internetową prowadzimy także sklep stacjonarny. Tradycyjne wyroby mięsne oraz konserwy kupić można w punkcie na ul. Jedności Narodowej 67 we Wrocławiu. Zachęcamy do testowania smaków oraz pozostawiania opinii na temat produktów sprowadzanych prosto z Ukrainy i Rosji. Wierzymy, że dzięki na bieżąco rozwijanej ofercie będziemy w stanie przypomnieć klientom smaki ich dzieciństwa oraz zapoznać z tradycjami kuchni ukraińskiej i rosyjskiej.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.